Przemysł motoryzacyjny


Czas cyklu krótszy o 50% , a czas życia narzędzi dłuższy o 40% w Mico Industries dzięki SolidCAM iMachining

Terry Sammon, CEO Mico Industries, z siedzibą w Grand Rapids w
stanie Michigan koncentruje się na laserowej misji, aby kierować swoją firmą w celu  tworzenia bez kompromisów matryc, uchwytów spawalniczych i uchwytów sprawdzających, zapewniając najwyższy poziom produktów i usług dla swoich klientów, wszystko w najlepszej możliwej cenie.

„Dzięki oprogramowaniu iMachining, szybszy czas cyklu, mniejsze zużycie narzędzia oraz intuicyjny kreator posuwów i obrotów wrzeciona, to tak, jak posiadanie zawsze do mojej dyspozycji
super-operatora i superszybkiej maszyny CNC używającej niezniszczalnych narzędzi. Gdy po raz pierwszy obrabiałem blok stali narzędziowej D2 za pomocą iMachining, szczęki moich narzędziowców po prostu uderzyły w ziemię. Nie mogli uwierzyć w szybkość i głębokość cięcia z jakimi pracujemy oraz niesamowity zakres szybkości usuwania materiału jaki osiągnęliśmy.”

 

Przemysł lotniczy

 


Wysokowydajna Produkcja dla Komponentów Samochodowych o Wysokiej Wydajności

Miasto Tamworth, Staffordshire; znany jest nie tylko ze swoich historycznych zasług; ale także ze względu na przemysł maszynowy i produkcyjny. Tutaj inżynier oraz kierowca wyścigowy Racer John Moore założona w 1984 Alcon Components Limited.
Firma zyskała renomę na całym świecie w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości elementów hamulcowych i sprzęgieł do motorsportu oraz do pojazdów terenowych o wysokiej wydajności. W świecie sportów motorowych, Alcon stał się partnerem technicznym dla Honda F1 Racing Team, dostarczając zaciski hamulcowe o opatentowanej konstrukcji.
Alcon współpracuje również z innymi zespołami Formuły 1 w celu opracowania nowej generacji układów hamulcowych F1. Alcon jest dobrze znana w amerykańskim sporcie motorowym, dostarczając części hamulców dla wiodących zespołów wyścigowych serii IRL i NASCAR.
Ponadto działy Motorsport w Audi, BMW, Ford, Honda, Peugeot, Renault i Volkswagen liczą na technologię Alcon, jak również niektórzy prestiżowi producenci samochodów drogowych; w tym Brabus, Jaguar, Land Rover i Prodrive.

 

Przemysł lotniczy

 


Na Szybkim Pasie

Czeski sklep high-tech używa SolidCAM, zintegrowanego Certyfikowanego oprogramowania CAM dla SolidWorks, do rozwiązania problemu wąskich gardeł w programowaniu NC nowoczesnych, 5-osiowych maszyn CNC.

Minęły czasy, kiedy główną działalnością dla producentów kontraktów w Europie Wschodniej była produkcja części prostych towarów. Frencken Brno sro z siedzibą w Brnie w Czechach wytwarza najbardziej złożone części najwyższej jakości dla wymagających klientów z branży aeronautycznej i lotniczej, dla producentów przyrządów i przyrządów pomiarowych, producentów wyrobów medycznych, a nawet producentów sprzętu laserowego i radarowego.
Rozwój nie można już przypisać jedynie zaletom lokalizacji, takim jak niższe koszty personelu, mniejsza ilość przepisów pracowniczych i lepsze korzyści podatkowe.

 

SolidCAM szkolenia

 

wycena

WYCENA

demo

DEMO

prezentacja

PREZENTACJA

Przewiń do góry