Toczenie z frezowaniem


Wykorzystaj maksymalne możliwości zaawansowanych wielogłowicowych i wielowrzecionowych maszyn CNC

  • Albo masz maszynę CNC z wieloma wrzecionami/głowicami, albo chcesz ją mieć. SolidCAM jest idealnym rozwiązaniem dla Twoich obecnych lub przyszłych  potrzeb wielozadaniowych obróbkek skrawaniem, z uwzględnieniem najwyższej elastyczności programowania i łatwości konfigurowania.
  • Programuj operacje wielogłowicowe i wielowrzecionowe, z pełną synchronizacją głowic a następnie obserwuj na symulacji SolidCAM usuwanie materiału w wielu krokach oraz transfer detalu z wrzeciona do wrzeciona bez udziału użytkownika – przygotówka umieszczana jest w jednym wrzecionie, a złożona i wykończona część wychodzi z innego.
  • SolidCAM zapewnia potężne narzędzia programistyczne, które są łatwe do nauczenia i użytkowania, obejmujące pełen zakres obsługi 4/5 osiowych maszyn frezarsko-tokarskich (wiele osi jednoczesnych, górna głowica, dolna głowica, CYB i przeciw-wrzeciona).
  • SolidCAM z łatwością obsługuje koniki, podtrzymki, przeciw-wrzeciona, liniowe i obrotowe głowice, wraz z osią-C, osią-CY i osią-B, które są standardowymi funkcjami w dzisiejszych frezarko-tokarkach. W tym wysoce kolizyjnym środowisku, programowanie takich maszyn jest robione prosto i bezpiecznie dzięki zastosowaniu tokarskich oraz frezarskich operacji SolidCAM bezpośrednio wewnątrz złożenia CAD.

 

 

SolidCAM szkolenia

 

SolidCAM szkolenia

Wykorzystuj rewolucyjny iMachining we frezowaniu z toczeniem

Wszystkie operacje frezowania i toczenia SolidCAM, w tym potężne, rewolucyjne operacje iMachining, są dostępne do programowania maszyn frezarsko-tokarskich. W celu symulacji i kontroli podcięć, mogą być również definiowane i uwzględniane wszystkie urządzenia pomocnicze.

 


Zaoszczędź czas dzięki automatycznym obwiednią tokarskim dla złożonych części frezarsko-tokarskich

SolidCAM szkolenia
SolidCAM automatycznie generuje obwiednie tokarskie skomplikowanych części frezarsko-tokarskich, umożliwiając szybkie obracanie najbardziej zewnętrznego profilu części .

 


Zarządzanie resztką materiału

Wykraczaj poza programowanie złożonych wielowrzecionowych i wielogłowicowych maszyn CNC, z inteligentnym zarządzaniem materiałem resztek między operacjami frezarskimi i tokarskimi. Zapewnia to najbardziej wydajne ścieżki narzędzia i skrócony czas cyklu, gwarantując najwyższą możliwą wydajność.

 SolidCAM szkolenia

 

wycena

WYCENA

demo

DEMO

prezentacja

PREZENTACJA

Przewiń do góry