SolidCAM Xpress


 
Skoncentrowany na naprawdę istotnych funkcjach programowania CAM, SolidCAM Xpress jest radykalnie nowym podejściem do CAM, które zapewnia wysokiej jakości, w pełni zintegrowane z SolidWorks środowisko CAM dla obróbki powierzchniowej 2.5D oraz 3 osi w zaskakująco przystępnej cenie.

Podczas gdy inne systemy CAM szukają sposobów na podniesienie cen przez dodawanie funkcji, które wnoszą niewiele wartości dla większości użytkowników, SolidCAM wychodzi naprzeciw temu zachowaniu, oferując zintegrowane rozwiązanie CAM, potwierdzone ponad 10 letnim partnerstwem z SolidWorks, wraz z większością niezbędnych funkcji, po cenie, która jest całkowicie bezkonkurencyjna na tym poziomie oprogramowania.

 
 
 

 

Po zapoznaniu się z funkcjonalnością i wygodą programowania CNC wewnątrz SolidWorks oraz uniknięciu kłopotliwego importu/eksportu, nigdy nie będziesz chciał wrócić do samodzielnego CAM. Poczuj jak łatwo poruszać się w znajomym interfejsie SolidWorks i odkryj moc funkcji programowania CAM, które są zintegrowane wewnątrz SolidWorks.
Poczuj się pewnie, nie bój się wprowadzania zmian projektowych, które wcześniej musiałeś dokonywać od podstaw, i obserwuj automatyczne zmiany ścieżki narzędzia wraz z postępem prac. Czuj się bezpiecznie wiedząc, że posiadasz najlepszy CAM, jaki istnieje. SolidCAM zapewni Ci najbardziej rozwinięte funkcje, a przy tym współpracuje nawet z najbardziej zaawansowanymi maszynami CNC.


SolidCAM Xpress

 

SolidCAM szkolenia
SolidCAM szkolenia

 

SolidCAM szkolenia
SolidCAM szkolenia

 
 

wycena

WYCENA

demo

DEMO

prezentacja

PREZENTACJA

Przewiń do góry