Strategie obróbki zgrubnej


 

SOLIDCAM Części, Złożenia, Szkice

Zgrubna konturowa

Ścieżka narzędzia o stylu kieszeniowania generowana na przekrojach utworzonych na różnych poziomach Z, zdefiniowanych przez krok w dół.

SOLIDCAM Menedżer CAM

Zgrubna wierszowanie

Zazwyczaj generuje prostą ścieżkę narzędzia na każdym poziomie obróbki. Przydatna w obróbce miękkich materiałów i części zawierających płytkie obszary.

SOLIDCAM Wykrywanie kieszeni

Zgrubna resztek

Kończy usuwanie materiału w obszarach ominiętych przez większe narzędzia. Aby uniknąć cięcia powietrza używa zaktualizowanego modelu pozostawionego materiału.

SOLIDCAM Części, Złożenia, Szkice

Zgrubna Hybrid Rib

Dla obróbki cienkich ścian z bardzo egzotycznych materiałów takich jak tytan czy grafit itp. Łączy zgrubne i wykańczające ścieżki narzędzia, aby zachować najwyższą sztywność części.

SOLIDCAM Menedżer CAM

HM Zgrubna (Obróbka hybrydowa)

Strategia HM Zgrubna redukuje ruchy szybkie poprzez kontrolowanie przesunięć narzędzia tak aby pozostać na części następującej po poprzedniej ścieżce narzędzia, zamiast przesuwać się ruchem szybkim do nowej pozycji. Dodatkowe funkcje optymalizacji ścieżki narzędzia obejmują automatyczną obróbkę tylko płaskich obszarów, a nie dodawanie dodatkowych poziomów Z w celu oczyszczenia stref planarnych. Ta strategia zgrubna umożliwia stosowanie dużych kroków (większych niż 50%).

wycena

WYCENA

demo

DEMO

prezentacja

PREZENTACJA

Przewiń do góry