Dziękujemy za odwiedzenie nas na TOOLEX!

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznych targów TOOLEX w Sosnowcu oraz za udział Seminarium poświęconym nowym rozwiązaniom SOLIDWORKS i SolidCAM, podczas którego premierę miała najnowsza wersja oprogramowania SOLIDWORKS 2019.

Imprezą towarzyszącą XI Międzynarodowym Targom Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX było coroczne Seminarium Premium Solutions „Nowości w rozwiązaniach projektowo-produkcyjnych SOLIDWORKS/SolidCAM”. Spotkanie odbywało się w pierwszym dniu targów.

Uczestnicy Seminarium mogli wziąć udział w dwóch panelach tematycznych. W panelu SOLIDWORKS nasi konsultanci przedstawili najnowsze możliwości zintegrowanych rozwiązań środowiska SOLIDWORKS 2019, pozwalające na większą niż kiedykolwiek wydajność i efektywność każdego etapu rozwoju produktu – od projektu do produkcji.

W panelu SOLIDCAM Użytkownicy poznali funkcjonalności nowej wersji programu SolidCAM – udoskonalenia ułatwiające pracę oraz przyspieszające obróbkę. Zaprezentowaliśmy między innymi nową strategię HSM TURBO, obróbkę 4-osiową SCREW MACHINING oraz rozszerzone funkcjonalności rewolucyjnej technologii frezowania iMachining, która pozwala zaoszczędzić 70% czasu obróbki i znacząco zwiększyć żywotność narzędzi.

Podczas trzech dni targowych na naszym stoisku odbywały się pokazy technologii SolidCAM na 3-osiowym centrum frezarskim KOVOSVIT MAS MCV800 Quick. Była również możliwość testowania nowych rozwiązań SOLIDWORKS 2019.


Wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w tegorocznym premierowym pokazie SOLIDOWRKS 2019 zapraszamy już teraz do zapoznania się z materiałami dostępnymi na naszej stronie >> Nowości SOLIDWORKS 2019
 

wycena

WYCENA

demo

DEMO

prezentacja

PREZENTACJA

Przewiń do góry